Prva ŽNL NSŽSD 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Val 26 21 2 3 83 20 63 65
2. HNK Jadran (KS) 26 18 2 6 52 24 28 56
3. HNK Slaven Trogir 26 15 5 6 57 32 25 50
4. NK OSK 26 13 4 9 61 62 -1 43
5. NK Mladost Proložac 26 12 4 10 58 41 17 37
6. NK Primorac (S) 26 12 1 13 48 46 2 37
7. HNK Jadran (T) 26 10 5 11 39 45 -6 35
8. NK Omladinac Vranjic 26 8 8 10 50 42 8 32
9. NK Imotski 26 9 5 12 35 37 -2 32
10. NK Mračaj 26 8 7 11 44 42 2 31
11. NK Orkan 26 9 4 13 41 69 -28 31
12. NK Urania 26 7 9 10 40 53 -13 30
13. NK Tekstilac 26 7 5 14 36 65 -29 26
14. NK Poljičanin 1921 26 1 3 22 38 104 -66 6

2.NL NS Split Juniori - Liga za opstanak

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Val 7 7 0 0 32 7 25 21
2. HNK Jadran (KS) 7 4 2 1 17 7 10 14
3. NK Arbanasi 7 4 1 2 11 10 1 13
4. NK Vodice 7 3 1 3 23 19 4 10
5. NK OSK 7 2 2 3 22 20 2 8
6. NK Župa dubrovačka 7 2 2 3 20 19 1 8
7. NK Dalmatinac Split 7 1 0 6 7 38 -31 3
8. HNK Velebit (B) 7 0 2 5 10 22 -12 2

2.NL NS Split Juniori 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jadran-LP 12 9 0 3 52 12 40 27
2. HNK Sloga Mravince 12 8 2 2 37 15 22 26
3. NK Croatia Zmijavci 12 6 3 3 30 23 7 21
4. HNK Jadran (KS) 12 5 2 5 25 25 0 17
5. NK Župa dubrovačka 12 5 2 5 28 34 -6 17
6. NK OSK 12 4 1 7 23 32 -9 13
7. NK Dalmatinac Split 12 0 0 12 10 64 -54 0

2.NL NS Split Kadeti - Liga za opstanak

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Župa dubrovačka 7 5 1 1 31 7 24 16
2. NK Arbanasi 7 5 0 2 25 15 10 15
3. HNK Jadran (KS) 7 4 1 2 21 17 4 13
4. HNK Val 7 4 1 2 20 17 3 13
5. NK Vodice 7 3 0 4 24 23 1 9
6. NK OSK 7 3 0 4 14 18 -4 9
7. HNK Velebit (B) 7 1 2 4 9 24 -15 5
8. NK Dalmatinac Split 7 0 1 6 7 30 -23 1

2.NL NS Split Kadeti 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 12 10 0 2 41 17 24 30
2. NK Jadran-LP 12 9 0 3 45 14 31 27
3. NK OSK 12 9 0 3 30 18 12 27
4. NK Župa dubrovačka 12 6 0 6 31 19 12 18
5. HNK Sloga Mravince 12 4 0 8 13 27 -14 12
6. HNK Jadran (KS) 12 2 0 10 9 32 -23 6
7. NK Dalmatinac Split 12 2 0 10 16 58 -42 6

2.NL NS Split Pioniri - Liga za opstanak

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Dalmatinac (C) 9 7 0 2 29 7 22 21
2. NK Sabunjar 9 7 0 2 28 9 19 21
3. NK Dalmatinac Split 9 6 1 2 30 12 18 19
4. NK Vodice 9 5 1 3 27 17 10 16
5. NA Libertas 9 4 2 3 22 16 6 14
6. NK OSK 9 4 1 4 21 26 -5 13
7. NK Hrvatski vitez 9 3 1 5 13 17 -4 10
8. HNK Velebit (B) 9 2 3 4 20 23 -3 9
9. HNK Konavljanin 9 2 0 7 12 33 -21 6
10. NK Neretvanac 9 0 1 8 3 45 -42 1

2.NL NS Split Pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 13 1 0 65 9 56 40
2. NA Libertas 14 8 1 5 29 27 2 25
3. NK Jadran-LP 14 8 0 6 36 25 11 24
4. ONK Metković 14 6 3 5 41 22 19 21
5. NK OSK 14 5 4 5 27 27 0 19
6. NK Dalmatinac Split 14 5 1 8 31 38 -7 16
7. HNK Konavljanin 14 5 1 8 24 34 -10 16
8. NK Neretvanac 14 0 1 13 4 75 -71 1

2.NL NS Split Mlađi pioniri - Liga za opstanak

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Konavljanin 9 7 2 0 39 8 31 23
2. NK Neretvanac 9 7 1 1 46 14 32 22
3. NK Vodice 9 5 2 2 31 16 15 17
4. HNK Velebit (B) 9 5 0 4 32 14 18 15
5. HNK Dalmatinac (C) 9 5 0 4 24 14 10 15
6. NK OSK 9 5 0 4 16 14 2 15
7. NK Hrvatski vitez 9 3 1 5 17 29 -12 10
8. NK Sabunjar 9 2 1 6 13 29 -16 7
9. NA Libertas 9 2 1 6 11 39 -28 7
10. NK Dalmatinac Split 9 0 0 9 1 53 -52 0

2.NL NS Split Mlađi pioniri 23/24 - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Croatia Zmijavci 14 12 2 0 71 15 56 38
2. ONK Metković 14 10 1 3 47 9 38 31
3. HNK Konavljanin 14 8 1 5 43 17 26 25
4. NK Neretvanac 14 7 2 5 42 23 19 23
5. NK Jadran-LP 14 7 2 5 22 20 2 23
6. NK OSK 14 4 2 8 32 26 6 14
7. NA Libertas 14 2 1 11 16 81 -65 7
8. NK Dalmatinac Split 14 0 1 13 7 89 -82 1

1. liga početnika U-11 - Split 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Hajduk 22 19 3 0 86 19 67 60
2. NK Adriatic 22 14 3 5 74 28 46 45
3. HRNK Zmaj (M) 22 14 1 7 67 47 20 43
4. RNK Split 22 11 2 9 59 51 8 35
5. NK Solin 22 10 4 8 62 38 24 34
6. NK Primorac (S) 22 10 3 9 63 62 1 33
7. NK GOŠK Kaštela 22 9 4 9 52 49 3 31
8. NK Junak (S) 22 10 0 12 45 50 -5 30
9. HNK Jadran (KS) 22 8 6 8 36 41 -5 30
10. HNK Slaven Trogir 22 5 1 16 41 74 -33 16
11. NK OSK 22 4 1 17 35 121 -86 13
12. NK Dugopolje 22 3 2 17 27 67 -40 11

Liga prednatjecatelja (U-9) Cetinske krajine 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Junak (S) 14 14 0 0 118 13 105 42
2. NK Glavice 1991 14 10 0 4 110 36 74 30
3. NK OSK 14 9 0 5 89 45 44 27
4. NK Junak (S) II 14 9 0 5 58 44 14 27
5. NK Trilj 2001 14 6 0 8 48 63 -15 18
6. NK Brnaze 14 5 0 9 72 79 -7 15
7. NK OSK II 14 3 0 11 29 122 -93 9
8. NK Trilj-2001 II 14 0 0 14 7 129 -122 0

NK OSK Otok