PRVENSTVO – OSK I

  1. kolo – 02.10.2021. OSK – GOŠK Kaštela 2:1
  2. kolo – 16.10.2021. Solin – OSK 4:2
  3. kolo – 23.10.2021. OSK – Dugopolje 4:1
  4. kolo – 06.11.2021. Omladinac – OSK 1:5
  5. kolo – 13.11.2021. OSK – Hajduk 1:5
  6. kolo – 21.11.2021. Primorac – OSK 2:3
  7. kolo – 28.11.2021. OSK – Adriatic 1:3
  8. kolo – 05.02.2022. Jadran (KS) – OSK 1:2
  9. kolo – 12.12.2021. OSK – Split 0:3
  10. kolo – 19.12.2021. OSK – Trogir 1912 2:5
  11. kolo – 12.02.2022. Zmaj (M) – OSK 3:0
  12. kolo – 19.02.2022. GOŠK Kaštela – OSK 1:2
  13. kolo – 12.03.2022. OSK – Solin 4:3
  14. kolo – 06.03.2022. Dugopolje – OSK 2:4
  15. kolo – 13.03.2022. OSK – Omladinac 3:1
  16. kolo – 19.03.2022. Hajduk – OSK 8:2
  17. kolo – 27.03.2022. OSK – Primorac 1:5
  18. kolo – 02.04.2022. Adriatic – OSK 1:5
  19. kolo – 09.04.2022. OSK – Jadran (KS) 1:2
  20. kolo – 29.05.2022. Split – OSK 2:0
  21. kolo – 01.05.2022. Trogir 1912 – OSK 2:5
  22. kolo – 22.05.2022. OSK – Zmaj (M) 1:3

PRVENSTVO – OSK II

  1. kolo – 13.10.2021. OSK II – Tekstilac 9:2
  2. kolo – 24.10.2021. Trilj 2001 II – OSK 0:6
  3. kolo – 31.10.2021. OSK II – Glavice 1991 0:5
  4. kolo – 07.11.2021. Čaporice-Trilj – OSK II 3:2
  5. kolo – 21.11.2021. OSK II – Junak II 2:4
  6. kolo – 01.12.2021. Trilj 2001 I – OSK II 3:1
  7. kolo – 20.03.2022. OSK II – Brnaze 6:2
  8. kolo – 27.03.2022. Tekstilac – OSK II 1:6
  9. kolo – 31.05.2022. OSK – Trilj 2001 II 4:0
  10. kolo – 24.04.2022. Glavice 1991 – OSK 1:1
  11. kolo – 30.04.2022. OSK II – Čaporice-Trilj 5:4
  12. kolo – 17.05.2022. Junak II – OSK 3:1
  13. kolo – 21.05.2022. OSK II – Trilj 2001 I 1:4
  14. kolo – 29.05.2022. Brnaze – OSK II 1:3

TURNIRI

Turnir u Glavicama – Memorijal Mirko Perić – 17. i 18. 08.2021.

Grupna faza – OSK I:

OSK I – Glavice 1991 3:2, OSK I – Adriatic I 2:3, OSK – Naš ponos 8:0, OSK – Zmaj II 4:0

Grupna faza – OSK II:

OSK II – Junak 0:8, OSK II – Solin 0:8, OSK – Trilj 2001 0:5, OSK – Zmaj II 0:10

Turnir u Klisu – Mali Uskok 2021 – 03. i 04.09.2021.

Grupna faza: OSK – Split 1:1, OSK – Galaxy 5:0, OSK – Spalato 1:1. Četvrtfinale: OSK – Hajduk 2:3.

Turnir u Čaporicama – Triljski branitelji – 17., 18. i 19.09.2021.

Grupna faza – OSK II – 17.09.2021.

OSK – Junak II 0:8, OSK – Imotski 1991 0:8, OSK – Čaporice-Trilj 0:11

Grupna faza – OSK I – 18.09.2021.

OSK I – Dalmatinac (OŠ Hajduk) 2:0

OSK I – Urania 3:4

OSK I – Junak 4:2

Polufinale – 19.09.2021.: OSK I – Čaporice-Trilj 5:0

Finale – 19.09.2021.: OSK I – Junak 0:2

Turnir u Dugopolju – Prvi koraci – 07.10.-10.10.2021.

Grupna faza: 07.10.2021. OSK – Dugopolje 3:2. 08.10.2021. OSK – DU Talent 2:3. 09.10.2021. OSK – Trogir 1912 6:0.

Osmina finala, 10.10.2021.: OSK – ŠN Joso Bego 0:0 (2:1). Četvrtfinale, 10.10.2021. OSK – Hajduk 0:4

Turnir u Otoku – Mali Otok 2022 – 18.04.2022.

OSK I

Grupna faza: OSK – Brnaze 4:0, MNK Dalmacija-2013 – OSK 0:6, OSK – Trilj 2001 0:1. Polufinale: Glavice 1991 – OSK 1:5. Finale: Trilj 2001 – OSK 1:4.

OSK II – Grupna faza: Junak – OSK II 2:0, OSK II – Glavice 1991 1:7, OSK II – Čaporice-Trilj 2:5

Turnir u Marini – Mali Pauk 2022 – 21.04. – 23.04.2022.

Grupna faza: OSK – Adriatic II 3:2, OSK – Union 0:4, OSK – MNK Murter 7:0. Osmina finala: OSK – Sportko 0:4. Četvrtfinale: OSK – Split 0:7.

Turnir u Kaštel Gomilici – Dalmatinko 2022 – 02.06. – 05.06.2022.

Grupna faza: OSK – Ravnice 2:2, OSK – Bunyodkor 0:1, OSK – Omladinac 5:0. Osmina finala: OSK – Union 0:0, 5:4. Četvrtfinale: OSK – Croatia 1:1, 4:5.

Turnir u Runovićima – Runovići kup 2022 – 11.06.2022.

Grupna faza: OSK – Imotski 1991 4:1, OSK – Široki Brijeg 1:1. Četvrtfinale: OSK – Croatia 4:0. Polufinale: OSK – Grude 3:3 (3:2). Finale: OSK – Zrinjski 0:2.

Turnir u Čaporicama – Triljski branitelji – 17.-19.06.2022.

Grupna faza – OSK II: OSK II – Šestanovac 1:3, OSK II – Imotski 1991 0:7, OSK II – Imotski 1991 II 1:0.

Grupna faza – OSK: OSK – Čaporice-Trilj 12:1, OSK – Glavice 1991 3:3. Polufinale: OSK – Šestanovac 6:0. Finale: OSK – Junak 2:4.

PRIJATELJSKE UTAKMICE

09.08.2021. Brnaze – OSK pobjeda OSK-a

13.08.2021. Trilj 2001 – OSK pobjeda OSK-a

23.08.2021. Hajduk – OSK I 12:3

26.08.2021. Brnaze – OSK II 2:1

26.08.2021. Dugopolje – OSK I 1:4

30.08.2021. OSK I – Junak I 5:1

30.08.2021. OSK II – Junak II 0:5

10.09.2021. Brnaze – OSK 0:2

22.09.2021. OSK – Trilj 2001 4:2

29.03.2022. Brnaze – OSK III 0:3

29.03.2022. Brnaze – OSK II 2:3

29.03.2022. Split – OSK 1:4

05.04.2022. Brnaze – OSK III 4:1

05.04.2022. Brnaze – OSK II 2:2

05.04.2022. Hajduk – OSK 4:5

14.04.2022. OSK III – Junak III 2:0

14.04.2022. OSK II – Junak II 2:0

14.04.2022. OSK – Junak 4:4