Mlađe kategorije su što zbog pričesti što zbog krizmi protekli vikend odigrale tek tri utakmice.

SUBOTA – 07.05.

MLAĐI PIONIRI: OSK – Hrvace 0:3

Gosti su imali posjed, a vodstvo su došli u 20. minuti nakon ubačaja iz prekida. U 47. minuti prednost je povećana pogotkom iz kaznenog udarca dok je konačan rezultat postavljen u 60. minuti.

OSK: Vuleta, Milanović, Samardžić, A. Marinović, J. Marinović, L. Bilokapić, Perković-Tabak, Milanović-Litre, Laco, Erceg, Tadić, R. Bilokapić, Šimunović. Trener: Svemir Šušnjara.

PIONIRI: OSK – Hrvace 0:1

Utakmica je mirisala na podjelu bodova no pet minuta prije kraja nakon jednog udarca iskosa sa 17 metara lopta vara vratara OSK-a i ulazi u mrežu.

OSK: F. Bilokapić, I. Bilokapić, P. Žuljević, Gusić, Samardžić, Škaro, Tadić, J. Žuljević, Romac, Poljak, Kutlešić. Trener: Mate Ordulj.

NEDJELJA – 08.05.

JUNIORI: Hrvace – OSK 1:3 (Gabriel Norac-Kljajo 67′ i 81′ s 11m, Ivan Marinović 63′)

Nakon minusa od jednog pogotka u prvom poluvremenu naši juniori su sredinom drugog dijela postigli dva pogotka u kratkom rasponu, a devet minuta prije kraja i potvrdili pobjedu.

OSK: Bugarin, Anić, J. Milanović-Trapo, Plavša (od 79. Botica), Kamber (od 68. Tadić), Marinović, Norac-Kljajo, Vugdelija, Milanović-Trapo (od 83. Martinović), Bašić, Bazo. Trener: Nediljko Bašić.