Mlađe kategorije OSK-a protekli vikend su odigrale šest prvenstvenih i četiri turnirske utakmice.

SUBOTA – 06.11.

MLAĐI PIONIRI: Val – OSK 1:5 (Josip Milanović-Litre 20′, 23′, 43′, 48′, Ante Samardžić 28′)

Rutinska pobjeda naših mlađih pionira koji su već u prvom dijelu slomili otpor domaćina, a u nastavku i potvrdili pobjedu. Josip Milanović-Litre je postigao nova četiri pogotka i trenutno je vodeći strijelac lige.

OSK: Vuleta, Laco, Žižić, L. Bilokapić, Erceg, A. Marinović, Milanović, Milanović-Litre, Samardžić, Tadić-Šutra, Perković-Tabak, Đula, R. Bilokapić, J. Marinović, Vrdoljak, Šimunović, Buljan. Trener: Svemir Šušnjara.

PIONIRI: Val – OSK 4:0

Pioniri su rano došli u rezultatski minus, u 4. minuti, a u 25. Val je udvostručio prednost. U drugom poluvremenu domaćini postižu još dva pogotka za uvjerljivu pobjedu.

OSK: Puljić, Bašić, P. Žuljević, Gusić, K. Tadić, Škaro, B. Poljak, J. Žuljević, Romac, I. Poljak, Kutlešić, D. Tadić, Vugdelija, Šušić-Jurić, Perković, Putnik. Trener: Mate Ordulj.

POČETNICI: Omladinac – OSK 1:5 (Luka Botica 2, Dinko Mandac 2, Martin Radman)

Početnici su upisali novu pobjedu u prvoj saveznoj ligi početnika, nije Omladinac mogao protiv raspoložene naše momčadi.

OSK: Jakić, Vuleta, Radman, Kondža, Projić, Mravak, Norac-Kljajo, Rosandić, Mandac, Botica. Trener: Hrvoje Mandac.

MLAĐI POČETNICI – Turnir Galaxy cup

OSK je na ovom turniru nastupio s kategorijom 2013. godišta i mlađih te ostvario sljedeće rezultate:

OSK – NA Mladinić 3:5

OSK – Sebenico city 2:4

OSK – ŠN Joso Bego 1:1

OSK – GOŠK Kaštela 0:5

OSK: F. Erceg, L. Samardžić, A. Samardžić, D. Samardžić, Katić, D. Erceg, J. Erceg, K. Botica, P. Botica, Žižić, Bilokapić, Rosandić, Marinović. Treneri: Duje Tadić i Andrija Bandalo.

NEDJELJA – 07.11.

KADETI: OSK – Val 2:7 (Matej Martinović 13′ i 30′)

Slab ulazak u utakmicu i pad u drugom poluvremenu koštao je naše kadete poraza iako su imali priliku vratiti se u igru prije pogotka za 2:4. Val je do 9. minute već poveo 2:0 da bi nakon toga Matej Martinović smanjio na 2:1. Gosti ubrzo ponovno odlaze na dva pogotka prednosti, a u 30. minuti Martinović drugim pogotkom dovodi OSK-a opet na pogodak zaostatka.

U drugom poluvremenu gosti u 56. minuti odlaze na 2:4, a potom do kraja postižu još tri pogotka.

OSK: F. Bilokapić, I. Bilokapić, S. Bilokapić, Škopljanac-Mačina (od 56. Džimbeg), Žuljević, Bugarin, Martinović, Tadić, Milanović-Trapo, Milanović-Litre, Tokić. Trener: Jure Grgat.

JUNIORI: OSK – Val 3:5 (Gabriel Norac-Kljajo 35′ s 11m, David Kamber 65′ i 75′)

Val je poveo u 30. minuti, no OSK se brzo vraća u igri nakon što je pet minuta kasnije Gabriel Norac-Kljajo iz kaznenog udarca poravnao na 1:1. Gosti bolje reagiraju nakon tog pogotka i do kraja poluvremena postižu još dva pogotka. U nastavku odlaze na 5:1 no dvama pogocima David Kamber vraća OSK na dva pogotka minusa – bilo je to 15 minuta prije kraja no nije OSK uspio zakomplicirati utakmice i vratiti se do kraja u igru.

OSK: Runje, Bazo, Džimbeg, Vukas, Bazina, Pavić, Norac-Kljajo, Rogulj, Vuleta, Bašić, Bečko (od 46. Kamber). Trener: Nediljko Bašić.

POČETNICI: Čaporice-Trilj – OSK II 3:2 (Frane Projić, Marko Kondža)

U zanimljivoj utakmici koja je mogla otići i na stranu OSK-a na kraju su igrači Čaporica-Trilj bili spretniji te došli do pobjede.

OSK: Jakić, Radman, Vuleta, Bašić, Jagnjić, Penić, Jelović, Milanović-Trapo, Kondža, Projić. Trener: Hrvoje Mandac.