Nakon rezultatski uspješne subote za mlađe kategorije OSK-a i nedjelja je bila takva – u četiri odigrane utakmice upisane su tri pobjede.

NEDJELJA – 24.10.2021.

MLAĐI POČETNICI: OSK – Glavice 1991 11:1 (Luka Samardžić 3, Karlo Botica 2, Antonio Samardžić 2, Josip Marinović, Gabrijel Žižić, David Samardžić, Duje Erceg)

Visoka pobjeda mlađih početnika OSK-a koji su prikazali odličan nogomet u drugom kolu prvenstva Cetinske krajine i nakon dva kola imaju maksimalan učinak.

OSK: F. Erceg, P. Botica, D. Samardžić, Katić, A. Samardžić, L. Samardžić, Marinović, Bilokapić, Rosandić, Žižić, K. Botica, D. Erceg. Trener: Duje Tadić.

POČETNICI: Trilj 2001 II – OSK II 0:6 (Šime Luka Vuleta, Luka Milanović-Litre, Robert Jagnjić, Martin Radman, Borna Milanović-Trapo, Patrik Jelović)

Po tri pogotka u svakom poluvremenu bila su više nego dovoljna našim početnicima za također sigurnu pobjedu i šest bodova nakon dva kola.

OSK: Jakić, Vuleta, Radman, A. Jagnjić, Milanović-Trapo, Kondža, Penić, R. Jagnjić, Milanović-Litre, Jelović, Laco, Mravak. Trener: Hrvoje Mandac.

KADETI: Omiš – OSK 1:2 (Matej Plavša s 11m 8′, Matej Martinović 80′)

Kadeti OSK-a su u infarktnoj završnici došli do zaslužena tri boda u utakmici u kojoj su bili bolji protivnik, dva puta pogađali vratnice, a zadnjih pet minuta igrali i s igračem manje. Već nakon osam minuta igre OSK je bio u prednosti nakon što je Plavša realizirao kazneni udarac. Nespretnim autogolom naše momčadi Omiš u 50. minuti dolazi do poravnanja, a u 75. minuti Plavša je isključen zbog drugog žutog kartona. Nije manjak igrača značio prepreku našoj momčadi koja na samom kraju pogotkom Mateja Martinovića dolazi do tri boda.

OSK: F. Bilokapić, Žuljević, S. Bilokapić, Marinović, Botica (od 78. Džimbeg), Bugarin (od 63. Martinović), Plavša, Tadić (od 78. I. Bilokapić), Milanović-Trapo, Jurković (od 63. Škopljanac-Mačina), Vuleta. Trener: Jure Grgat.

JUNIORI: Omiš – OSK 8:0

Juniori OSK-a uvjerljvo su poraženi od vršnjaka iz Omiša koji dijele prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

OSK: Runje, Bazo, Grčić, Bašić, Pavić, Džimbeg, Rogulj, Norac-Kljajo, Bečko (od 58. Tokić), Projić, Bazina. Trener: Nediljko Bašić.