Seniori OSK-a sutra idu na novo trećeligaško gostovanje i to na najsjevernije – u Posedarje – gdje ih očekuje susret sa Hrvatskim vitezom u sklopu 2. kola 3. HNL Jug.

Obje momčadi su dobro ušle u nastavak prvenstva – OSK se u Otok iz Splita vratio s bodom dok su Posedarci u županijskom derbiju slavili na gostovanju u Biogradu n/m kod Primorca rezultatom 2:0. Pokazali su dakle odmah na početku da su ozbiljna momčad te nas očekuje zasigurno jedan čvrst dvoboj u kojem će, nadamo se, OSK uspjeti nametnuti svoju igru i ostvariti pozitivan rezultat.

Zanimljivo je da su se i prošle sezone u drugom kolu sastali Hrvatski vitez i OSK, tada je bilo 1:1. Zbog suspenzije u momčadi OSK-a neće biti Darija Vukasovića, a nakon Marunice u OSK je stigao još jedan igrač iz Junaka – vratar Marko Ćurković koji je danas službeno postao naš član i želimo mu dobrodošlicu u klub.

Utakmica u Posedarju počinje u 17 sati.