Mlađe kategorije OSK-a u posljednja tri dana odigrale su četiri utakmice te ostvarili sve pobjede. Kada tome dodamo i odličan rezultat seniora možemo kazati da je ovo bio jedan lijep nogometni tjedan za naš klub.

Pioniri su u subotu u susjednim Glavicama protiv domaćih Glavica 1991 u utakmici 8. kola slavili rezultatom 4:2. Igrala se 13. minuta kada je OSK poveo pogotkom Jere Bugarina, a pet minuta kasnije na 0:2 povisuje Mateo Bečko. Domaćini u 28. smanjuju na 1:2, a na otvaranju drugog poluvremena dolaze i do izjednačenja. Ipak, do kraja utakmice naša momčad postiže još dva pogotka – prvo je svoj drugi pogodak u 52. minuti postigao Mateo Bečko, a tri minute prije kraja utakmice, u 67., Matej Plavša potvrđuje pobjedu OSK-a pogotkom za konačnih 2:4.

OSK: Laco, Milanović-Trapo, Škopljanac-Mačina, Milanović-Trapo, Marinović, Martinović, Žižić, Bugarin, M. Bečko, T. Bečko, Projić, Botica, Džimbeg, Tadić, Plavša. Trener: Jure Grgat.

Mlađi pioniri su u nedjelju u pravoj golijadi na gostovanju kod Jadrana iz Tučepi slavili teniskim rezultatom – 6:4. Poveli su domaćini u 7. minuti, a stvari na početak tri minute kasnije vraća Frano Kamber da bi odmah u sljedećoj minuti OSK poveo s 2:1 preko Ivana Poljaka. U 15. minuti domaćini su mogli do izjednačenja, no to im nije dopustio naš vratar Frane Bilokapić koji je obranio kazneni udarac. Do odlaska na odmor Frano Kamber svojim drugim pogotkom povećava prednost OSK-a na 3:1, bilo je to u 25. minuti.

U prvoj minuti drugog poluvremena Kamber postiže hat-trick za 1:4 da bi se potom domaćini pogocima u 36. i 45. vratili na pogodak zaostatka. U 50. minuti u strijelce se upisao Luka Katić, a u 52. minuti za 6:3 zabio je Petar Žižić. Konačnih 4:6 postavljeno je u 67. minuti.

OSK: F. Bilokapić, Katić, P. Žuljević, Erceg, I. Bilokapić, Žižić, Poljak, Romac, K. Tadić, J. Žuljević, Kamber, Radnić, A. Tadić, D. Tadić, Šušić-Jurić, Bašić, Putnik, Vugdelija. Trener: Zdravko Ćurković.

U subotu i nedjelju zbog lošeg vremena odgođene su sve utakmice liga početnika i mlađih početnika, a danas su odigrane utakmice koje su se trebale odigrati u subotu.

Tako su danas nastupili mlađi početnici i početnici 1 našeg kluba. Mlađi početnici slavili su protiv Brnaza 8:0 – pet pogodaka postigao je Luka Botica, a po jedan Toni Norac-Kljajo, Luka Jakić st. i Marko Kondža.

OSK: Žižić, Vugdelija, L. Jakić ml., Rosandić, Š. L. Vuleta, Milanović-Litre, Šimunović-Erpušina, Kondža, Omrčen-Čeko, L. Jakić st., Norac-Kljajo, B. Vuleta, Botica, Milanović-Trapo. Trener: Svemir Šušnjara.

Početnici 1 su na kraju odigrali prijateljsku utakmicu protiv Čaporica-Trilj 2 jer je prvenstvena utakmica ove dvije momčadi iz proceduralnih razloga registrirana 3:0 za OSK. Prijateljski susret u kojem je OSK u prvom dijelu imao igrača više završena je rezultatom 13:0. Osam pogodaka postigao je Josip Milanović-Litre, tri Toni Tadić-Šutra, a po jedan Ante Samardžić i Roko Vuleta.

OSK: Vuleta, Laco, Milanović-Litre, Tadić-Šutra, Samardžić, Perković-Tabak, Žižić, Milanović. Trener: Svemir Šušnjara.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s