U redove OSK-a kroz proteklo vrijeme pristigla su četiri nova igrača.

Krenuti ćemo s najiskusnijim od njih – Hrvojem Ajdukovićem. 32-godišnji Ajduković igra na poziciji stopera, a u dugoj karijeri bio je član Hajduka, Mosora, Slaven Belupa, Trogira, Junaka, Neretve, Hrvaca i Vala.

Hrvoje Ajduković

Iz redova Junaka stigao nam je Renato Domazet (21) koji pokriva pozicije na desnoj strani terena. Domazet je još u kvoti zaštićenog godišta, a u karijeri je uz Junak još bio član Tekstilca dok je u Hajduku proveo 4 godine.

Renato Domazet

Iz redova Junaka došao nam je još jedan igrač – Teo Jukić (21). Jukić, koji korijene vuče iz Otoka, rođen je u Njemačkoj gdje je i igrao nogomet nakon čega odlazi na školovanje u SAD. Ovo ljeto se vratio u Hrvatsku gdje je počeo pripreme s Junakom da bi se danas priključio našem klubu. Može pokriti nekoliko ofenzivnih pozicija, a poput Domazeta također spada u zaštićeno godište.

Teo Jukić

Posljednji u nizu je zapravo došao prvi – Antonio Križanac. 22-godišnji Križanac igra na lijevoj strani terena, a kroz svoju karijeru bio je član Hrvaca, Junaka, Glavica, Dugopolja, Hajduka i Tekstilca.

Antonio Križanac

Svima želimo dobrodošlicu u naš klub i što više uspješnih nastupa!

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s